آشنایی با پنل اس ام اس

 

بستر نرم‌افزاری سیستم‌ پیام كوتاه

این سیستم، یك بستر پیام‌رسانی موبایلی دوطرفه است كه می‌تواند به طور خودكار برای یك یا چند گیرنده، پیام كوتاه یا نامه الكترونیكی ارسال نماید و برای ارائه انواع مختلفی از سرویس‌های پیام‌كوتاه با كمترین هزینه، كمترین زمان و بیشترین كارایی به‌كار رود. این بستر نرم‌افزاری چند كاربردی و عام منظوره است، بطوریكه افزودن كاربردها و سرویس‌های جدید با حداقل هزینه و تغییرات همراه است.


خط اس ام اس

شما برای داشتن پنل اس ام اس می بایست خط اختصاصی ثبت نمایید ، شما می توانید شماره خطهای اختصاصی 6 تا 14 رقمی را انتخاب نمایید . در اینجا قیمت خطهای اختصاصی را ببینید .
پنل اس ام اس آرسام بصورت رایگان به مشتریانی که خط از طرف ما ثبت نموده اند . به مدت 1 سال داده می شود . امکانات پنل اختصاصی و ابزار های جانبی را اینجا می توانید چک کنید .
امکانات عمومی پنل برای شماره 6 تا 14 رقمی هیچ فرقی نمی کند و  ابزارهای جانبی با پرداخت هزینه مربوط  می توانند برروی سیستم شما فعال شوند.
مراحل ثبت خط و پرداخت را از اینجا بخوانید

ارسال اس ام اس تبلیغاتی بدون خرید خط

در این روش شما بدون اینکه خط اختصاصی داشته باشید می توانید با هر تعداد که می خواهید ارسال اس ام اس تبلیغاتی کنید . این کار کاملا توسط ما ارسال می شود .
در این روش بدون نیاز به صرف هزینه ثبت خط شما بصورت انبوه به پیش شماره های دلخواهتان مثل 09121 و یا به کد پستی های خاصی می توانید از طرف ما تبلیغات اس ام اسی انجام بدهید

تماس با ما

شعبه ولی عصر : خیابان ولیعصر ، تقاطع زردتشت ، کوچه ی پزشکپور ، پلاک 25 ، ساختمان پزشکپور ، واحد1

تلفن :  70 000 888

درباره ما

شركت آرسام اندیش با سابقه اي طولاني و درخشان در امر تعمیرات ،نگهداری و پشتیبانی سازمان ها، ادارات و شركتهاي بزرگ دولتي و خصوصي در طول ساليان گذشته در خدمت مديران موفق بوده است .

اين شركت با ارائه سيستمهاي شبکه به عنوان ابزار اساسي، قدرتمند و تاثيرگذار در كنترل هاي داخلي، گزارش گيري، نتيجه گيري و تصميم گيري در سطوح مختلف سازماني، گام بلندي در استفاده از فن آوري اطلاعات و نحوه پردازش داده ها برداشته است .

در صورت تمايل به بازديد از سيستم هاي يكپارچه سخت افزاری ، نرم افزاری و اتوماسیون اداری و دريافت اطلاعات بيشتر و حصول اطمينان لازم با بخش فروش شركت تماس حاصل فرمائيد .