طراحی فروشگاه اینترنتی، پرداخت آنلاین، پرداخت اینترنتی، فروشگاه های اینترنتی در ایران، کارت های عضو شتاب,فروشگاه آنلاین زرینپال

یکی دیگر از زمینه های کاری آرسام اندیش فروشگاه های اینترنتی و الکترونیک می باشد. این سیستم ها دارای پرداخت آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب و یا زرین پال می باشند.فناوری اطلاعات آبی توسط تیم حرفه ای بسته های فروشگاه آنلاین را در اختیار شما قرار می دهد. این بسته ها دارای پشتیبانی مادام العمر می باشند.در این بسته ها به صورت پیش فرض مبانی اولیه بهینه سازی وب سایت اعمال شده است.

 

می توان فروشگاه اینترنتی را به این صورت تعریف کرد : وب سایتی که قابلیت فروش محصولات و خدمات را به صورت آنلاین دارا می باشد و کاربران سایت هزینه ها را به صورت آنلاین برای مدیر سایت واریز می کنند. مدیر سایت قابلیت کنترل بر روی محصولات و واریز ها و همچنین کاربران را دارد.

 

برتری فروشگاه اینترنتی آبی نسبت به رقباء

قالب های اختصاصی

سرعت لود بالا

امکانات نامحدود برای مدیریت وب سایت

ویدئو های آموزشی نحوه مدیریت سیستم

بهینه سازی اولیه فروشگاه آنلاین

امکان پرداخت آنلاین

امکان اتصال به زرین پال و تمامی بانکها برای پرداخت آنلاین

قابل اتصال به سیستم های پستی

جستجوی دقیق کالا بر اساس گروه ، نام کالا ، توضیحات و قیمت

سیستم گزارش گیری قوی و منعطف

تماس با ما

شعبه ولی عصر : خیابان ولیعصر ، تقاطع زردتشت ، کوچه ی پزشکپور ، پلاک 25 ، ساختمان پزشکپور ، واحد1

تلفن :  70 000 888

درباره ما

شركت آرسام اندیش با سابقه اي طولاني و درخشان در امر تعمیرات ،نگهداری و پشتیبانی سازمان ها، ادارات و شركتهاي بزرگ دولتي و خصوصي در طول ساليان گذشته در خدمت مديران موفق بوده است .

اين شركت با ارائه سيستمهاي شبکه به عنوان ابزار اساسي، قدرتمند و تاثيرگذار در كنترل هاي داخلي، گزارش گيري، نتيجه گيري و تصميم گيري در سطوح مختلف سازماني، گام بلندي در استفاده از فن آوري اطلاعات و نحوه پردازش داده ها برداشته است .

در صورت تمايل به بازديد از سيستم هاي يكپارچه سخت افزاری ، نرم افزاری و اتوماسیون اداری و دريافت اطلاعات بيشتر و حصول اطمينان لازم با بخش فروش شركت تماس حاصل فرمائيد .