امنیت و نگهداری وب سایت

یک وب سایت در حال رشد میتواند توجه و علاقه مخاطبان را جلب کند و باعث شود بازدیدکنندگان فروش شما را افزایش دهند . ایجاد یک وب سایت یک وظیفه چالش انگیز است و گاه حفظ کیفیت آن پر اهمیت تر و چالش انگیزتر است .وبــرا، مرکز تخصصی خدمات وب خدمات نگهداری سایت را با سهولت و مهارت ارائه میکند .ما مجریان حرفه ای نگهداری وب سایت ، در کشور هستیم که خدمات خود را به صورت حرفه ای در کل ایران ارائه میدهیم .

 

با گذشت زمان بروز رسانی سایت امری انکار ناپذیر است بطوریکه لازم است که محتویات را دائما اضافه یا ویرایش کنید و تغییرات رو به جلوی دیگری ایجاد کنید .ما قراردادهای نگهداری و پشتیبانی وب سایت را برای مدت زمان محدودی ارائه میکنیم .

خدمات نگهداری و پشتیبانی وب سایت ها عملکرد های مختلفی را شامل میشود مانند مدیریت محتوای سایت توسط افزودن ، ویرایش یا حذف محتوای موجود مانند بروز رسانی اطلاعات محصول یا اخبار شرکت، بکار گرفتن ابزارهای حرکت در سایت (مانند تصاویر و المان ها)، قرار دادن محصولات جدید در سبد خرید، افزودن ویژگی های جدید به وب سایت، نگهداری خبرنامه و لیست های ایمیل، حفاظت در مقابل هر روزنه امنیتی در جریان امور عادی.

شرکت ما متخصصینی در پشتیبانی وب سایت بکار میگیرد که توانایی ویرایش سایت موجود شما را بدون اینکه در محتوا و اندیشه اصلی سایتتان تغییری ایجاد شود را میباشند .

 

طراحی حرفه ای وب سایت معمولا دارای درجه بالایی از اهمیت میباشد نگهداری و پشتیبانی حرفه ای وب سایت نیز دارای همان میزان اهمیت است . ما بهترین خدمات نگهداری و پشتیبانی وب سایت را با مناسب ترین قیمت ها در داخل و خارج از کشور ارائه میدهم .

سرویسهای نگهداری وب سایت شامل موارد زیر می باشد :

بررسی و افزودن امکانات جدید در صورت نیاز

مدیریت محتوای سایت

بروز رسانی اخبار و وبلاگ

بروز رسانی اطلاعات محصول

بکار گرفتن ابزارهای حرکت در سایت

تغییر در قالب و گرافیک سایت

تماس با ما

شعبه ولی عصر : خیابان ولیعصر ، تقاطع زردتشت ، کوچه ی پزشکپور ، پلاک 25 ، ساختمان پزشکپور ، واحد1

تلفن :  70 000 888

درباره ما

شركت آرسام اندیش با سابقه اي طولاني و درخشان در امر تعمیرات ،نگهداری و پشتیبانی سازمان ها، ادارات و شركتهاي بزرگ دولتي و خصوصي در طول ساليان گذشته در خدمت مديران موفق بوده است .

اين شركت با ارائه سيستمهاي شبکه به عنوان ابزار اساسي، قدرتمند و تاثيرگذار در كنترل هاي داخلي، گزارش گيري، نتيجه گيري و تصميم گيري در سطوح مختلف سازماني، گام بلندي در استفاده از فن آوري اطلاعات و نحوه پردازش داده ها برداشته است .

در صورت تمايل به بازديد از سيستم هاي يكپارچه سخت افزاری ، نرم افزاری و اتوماسیون اداری و دريافت اطلاعات بيشتر و حصول اطمينان لازم با بخش فروش شركت تماس حاصل فرمائيد .