خدمات نگهداري سرور و مشاوره امنيت شبكه

 

باتوجه به تفكر جديد سازمان‌هاي نوين در توسعه كسب و كار مبني بر برونسپاري خدمات سازمان‌ها، بسياري از سازمان‌ها تمايل دارند خدمات پشتيباني و نگهداري سرورهاي خود را به پيمانكاران خود واگذار نمايند. در اين راستا شركت سيگما آمادگي دارد با اخذ هزينه‌هاي مرتبط نسبت به انجام اين عمليات براي مشتريان خود اقدام نمايد و عملياتي مانند بروزرساني وصله‌هاي امنيتي، تهيه كپي‌هاي پشتيبان، مديريت رويدادهاي سرور، بهينه‌سازي ديتابيس از نظر ايندكس‌ها و پديدآمدن گسستگي در ذخيره‌سازي داده‌ها و غيره را به انجام رساند. اين عمليات يك مجموعه چك‌ليست بيست‌گانه را تشكيل مي‌دهند كه در دوره‌هاي درخواستي مشتري براي او انجام مي‌شود. همچنين شركت سيگما با شناخت عميق خود از حوزه‌هاي زير در حوزه امنيت شبكه آمادگي دارد، سازمان‌ها و شركت‌ها را در حوزه تامين امنيت همه‌جانبه پورتال‌هاي خود ياري نمايد:

- فايروال‌هاي سخت‌افزاري و نرم‌افزاري ساخت داخل و خارج

- فايروال‌هاي تخصصي لايه وب و ديتابيس (WAF)

- سيستم‌هاي مديريت اطلاعات و وقايع امنيتي

- سيستم‌هاي جلوگيري از نشتي داده‌ها  (DLP)

- تنظيمات امنيتي سرورها و سويچ‌ها و روترها  (Hardening)

- راه‌اندازي زيرساخت‌هاي كليدعمومي (PKI)

- ابزارهاي مهاجم‌ياب (IPS,IDS)

- ابزارهاي مديريت تهديدات و آسيب‌پذيري‌ها

 

- تحلیل نیازمندی‌‌ها

 

- تدوین معماری امنیت شبکه

- طراحی منطقی و تهیه LOM

- طراحی تفصیلی

- نصب و راه‌اندازی

- تست و تحویل

- نگهداری امنیت شبکه

 

تماس با ما

شعبه ولی عصر : خیابان ولیعصر ، تقاطع زردتشت ، کوچه ی پزشکپور ، پلاک 25 ، ساختمان پزشکپور ، واحد1

تلفن :  70 000 888

درباره ما

شركت آرسام اندیش با سابقه اي طولاني و درخشان در امر تعمیرات ،نگهداری و پشتیبانی سازمان ها، ادارات و شركتهاي بزرگ دولتي و خصوصي در طول ساليان گذشته در خدمت مديران موفق بوده است .

اين شركت با ارائه سيستمهاي شبکه به عنوان ابزار اساسي، قدرتمند و تاثيرگذار در كنترل هاي داخلي، گزارش گيري، نتيجه گيري و تصميم گيري در سطوح مختلف سازماني، گام بلندي در استفاده از فن آوري اطلاعات و نحوه پردازش داده ها برداشته است .

در صورت تمايل به بازديد از سيستم هاي يكپارچه سخت افزاری ، نرم افزاری و اتوماسیون اداری و دريافت اطلاعات بيشتر و حصول اطمينان لازم با بخش فروش شركت تماس حاصل فرمائيد .