بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی به هر عمل بازاریابی مثل بازاریابی از طریق ایمیل، بازاریابی آنلاین، بازاریابی از طریق موتورهای جستجوگر و یا بطور کلی بازاریابی الکترونیکی که از طریق اینترنت انجام می شود، اطلاق می شود. امروزه اینترنت به سرعت به یک رسانه فراگیر تبدیل شده است و طبیعت تعاملی اینترنت باعث شده است که بازاریابی از طریق آن بسیار موثر واقع شود.

 

بازاریابی از طریق اینترنت بازه وسیعی را شامل می شود زیرا که صرفاً منوط به بازاریابی از طریق اینترنت و ایمیل نیست بلکه مدیریت داده ها و مدیریت روابط مشتری (CRM) را نیز شامل می شود.

به عبارت دیگر بازاریابی اینترنتی، چند مفهوم به هم گره خورده را شامل می شود که عبارتند از: طراحی، پیاده سازی، تبلیغات و فروش

بازاریابی اینترنتی شامل همه مکان هایی است که مشتری های اینترنتی معمولاً با آن درگیر هستند همانند بازاریابی در موتورهای جستجوگر، بهینه سازی سایت، بنر های تبلیغاتی موجود در وب سایت های اینترنتی.

پارسیان جم با تدوین یک استراتژی جامع بازاریابی اینترنتی که شامل طراحی حرفه ای سایت، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر و تبادل لینک برای معرفی صفحات سایت در وب سایت های مختلف است، مشتری های هدفمند را به وب سایت شما هدایت می کند و باعث افزایش ترافیک وب سایت شما می گردد.

خدمات راتین در زمینه بازاریابی اینترنتی بسیار گسترده است و تمام جوانب امر نظری بازاریابی با موتور های جستجو ، تبلیغات اینترنتی یا حتی بازاریابی ایمیلی و یا بازاریابی مالتی مدیایی را در بر می گیرد. ما تمام توان خود را بکار همانطور که در چند پروژه نمونه مشاهده می کنید ، طوری بکار بسته ایم که تمامی پروژه ها به سود دهی مالی برسند و حتی تلاش می کنیم که از پذیرفتن پروژه هایی بازاریابی اینترنتی که سودهی چندانی برای کار فرما ندارند بپرهیزیم.

ما با استفاده از آمیخته هایی نظیر سئو ، بازاریابی در جوامع مجازی ، تبلیغات آنلاین و یا روابط عمومی های تحت وب تلاش می کنیم ، جزو معدود آژانسهای بازاریابی الکترونیک موفق در ایران باشیم.

تماس با ما

شعبه ولی عصر : خیابان ولیعصر ، تقاطع زردتشت ، کوچه ی پزشکپور ، پلاک 25 ، ساختمان پزشکپور ، واحد1

تلفن :  70 000 888

درباره ما

شركت آرسام اندیش با سابقه اي طولاني و درخشان در امر تعمیرات ،نگهداری و پشتیبانی سازمان ها، ادارات و شركتهاي بزرگ دولتي و خصوصي در طول ساليان گذشته در خدمت مديران موفق بوده است .

اين شركت با ارائه سيستمهاي شبکه به عنوان ابزار اساسي، قدرتمند و تاثيرگذار در كنترل هاي داخلي، گزارش گيري، نتيجه گيري و تصميم گيري در سطوح مختلف سازماني، گام بلندي در استفاده از فن آوري اطلاعات و نحوه پردازش داده ها برداشته است .

در صورت تمايل به بازديد از سيستم هاي يكپارچه سخت افزاری ، نرم افزاری و اتوماسیون اداری و دريافت اطلاعات بيشتر و حصول اطمينان لازم با بخش فروش شركت تماس حاصل فرمائيد .