خدمات پهنای باند

بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها وجود دارند که ادامه فعالیت تجاری آنها وابسته به اینترنت است. ارسال و دریافت اطلاعات، ارتباط با سرورهای مختلف برای انجام فعالیت‌های مالی و همچنین فعالیت اقتصادی این سازمان‌ها بر پایه اینترنت استوار شده است. گروه شرکت‌های داتک با تجربه بسیار در زمینه نصب و راه‌اندازی انواع سرویس‌های پهنای‌‌باند وسیع یا Broadband، این آمادگی را دارد که در سطح شهر تهران سرویس فوق را در اسرع وقت برای متقاضیان راه‌اندازی نماید.

 

 

Leased Line

چنانچه امکانات مخابراتی در محل سازمان شما اجازه دهد و نیاز شما به پهنای‌باند در محدوده کشش کابل‌های مسی باشد، سرویس‌های Leased Line می‌تواند بهترین راه حل برای دسترسی به سرویس اینترنت پر سرعت باشد. برای برقراری سرویس، کافی است با واحد فروش پهنای‌باند شرکت تماس حاصل نمایید؛ ما از طریق امکاناتی که در اختیار داریم وجود امکانات لازم برای ایجاد ارتباط با سیم مسی میان محل کار شما و یکی از دفاتر توزیع اینترنت یا Gateway خود را مورد بررسی قرار داده و در صورت مثبت بودن نتیجه، برای درخواست خط Leased Line شما از مخابرات اقدام خواهیم نمود. پس از آن فقط با تحویل یک جفت مودم سرویس برقرار خواهد شد.

Point to Point Wireless

در بسیاری موارد که نیاز به پهنای‌باند بالا وجود دارد، راه‌اندازی یک سرویس نقطه به نقطه بی‌سیم، ساده‌ترین و کارآمدترین راه حل به نظر می‌رسد. در این حالت بین دفتر محل کار شما و یکی از سایت‌های ما ارتباط نقطه به نقطه بدون سیم برقرار خواهد شد.

استفاده از تجهیزات باند ۲.۵ گیگاهرترز برای سرعت‌های پایین می‌تواند بهترین انتخاب باشد، اما اگر می‌خواهید به پهنای باند بسیار بالایی دسترسی داشته باشید - بخصوص اگر ISP هستید - استفاده از تجهیزات ۵ گیگاهرتز به شما پیشنهاد می‌شود. در این حالت به راحتی، حتی اگر بین محل سازمان شما و سایت ما دید مستقیم هم نباشد، می‌توانید با پهنای‌باند بالایی تا حد ۳۰ مگاهرتز و در فاصله ۲۰ کیلومتر به اینترنت دسترسی داشته باشید.

پشتیبانی شبانه‌روزی از سرویس‌های دسترسی به پهنای‌باند بالا بخصوص برای ISP ها امری بسیار مهم و ضروری است و ما با افتخار اعلام می‌نماییم که پرسنل بخش پشتیبانی فنی ما بصورت ۲۴ ساعته برای ارائه خدمات به شما آماده هستند. در حال حاضر بسیاری از سازمان‌های دولتی و خصوصی، همچنین بسیاری از ISP های شهر تهران جزو این دسته از مشتریان گروه شرکت‌های داتک هستند.

ارائه استانداردهای جدید در پشتیبانی حرفه ای پهنای باند اینترنت و دارا بودن SLA (توافقنامه سطح کیفیت خدمات) پیشرفته Guarantee-Warranty
امکان ارائه سرویس های پهنای باند به صورت آزمایشی بر روی بستر های wireless-IP/ MPLS-INTERNET
ارائه سوبسید برای مشتریان جدیدی که به نحوی از سرویس فعلی خود رضایت ندارند.
امکان ارائه سرویس های متنوع پهنای باند اینترنت (اداری یا ساعتی)با توان تعریف پهنای باند متفاوت برای هر بازه زمانی(حتی برای یک IP خاص)
نصب نرم افزار های مانیتورینگ پهنای باند و ارائه گراف به مشتريان
خدمات مشاوره به مشتریان براي تنظيمات روتر ها و سوئیچ ها WAN,BGP

 

براي كسب اطلاعات بيشتر و تعرفه خدمات با شماره های شرکت تماس بگيريد.

 

 

تماس با ما

شعبه ولی عصر : خیابان ولیعصر ، تقاطع زردتشت ، کوچه ی پزشکپور ، پلاک 25 ، ساختمان پزشکپور ، واحد1

تلفن :  70 000 888

درباره ما

شركت آرسام اندیش با سابقه اي طولاني و درخشان در امر تعمیرات ،نگهداری و پشتیبانی سازمان ها، ادارات و شركتهاي بزرگ دولتي و خصوصي در طول ساليان گذشته در خدمت مديران موفق بوده است .

اين شركت با ارائه سيستمهاي شبکه به عنوان ابزار اساسي، قدرتمند و تاثيرگذار در كنترل هاي داخلي، گزارش گيري، نتيجه گيري و تصميم گيري در سطوح مختلف سازماني، گام بلندي در استفاده از فن آوري اطلاعات و نحوه پردازش داده ها برداشته است .

در صورت تمايل به بازديد از سيستم هاي يكپارچه سخت افزاری ، نرم افزاری و اتوماسیون اداری و دريافت اطلاعات بيشتر و حصول اطمينان لازم با بخش فروش شركت تماس حاصل فرمائيد .