نمایندگی وایمکس ایرانسل

وایمکس چیست؟
امروزه فناوری اطلاعات به سرعت در حال گسترش است. تا چندی  پیش اتصال به اینترنت  به یکی از سه روش زیر محدود شده بود که هر کدام کاستی ها و مشکلاتی داشتند:

نخست، دسترسی از طریق خط تلفن به صورت  Dial-up که دارای سرعتی پایین و همراه با اشغال شدن خطوط تلفن بود.

دوم، دسترسی از طریق خط تلفن با استفاده از فناوری XDSL و مودمهای کابلی که نیازمند زیرساختهای وسیع و پرهزینه است و در بسیاری از مناطق امکان دسترسی به آن وجود ندارد. ضمنا" منحصر به مکان و محدوده ای خاص است و از مزایای اینترنت بی سیم بی بهره است.سوم، دسترسی Wi-Fi از طریق امواج رادیویی است که به صورت بی سیم و تنها در محوطه یک ساختمان امکان پذیر است.

اما اکنون با ظهور وایمکس جهان در آستانه تحولی دیگر در عصر اینترنت قرار گرفته است.

وایمکس سیستم  دیجیتال ارتباط بی سیم است که با استفاده از منطقه  بسیار وسیع تحت پوشش دکلهای وایمکس ، کل شهر و شهرکهای صنعتی ومناطق راهبردی را پوشش می دهد و اینتر نت پر سرعت را  برای سازمانها، موسسات و شرکتهای تجاری و همچنین منازل مسکونی و کلیه افراد در هر نقطه ای از مکانهای تحت پوشش فراهم می آورد. به طوری که کاربر قادر خواهد بود در هر لحظه، حتی در شهرهای دیگر تحت پوشش، توسط رایانه اش به اینترنت پر سرعت متصل شود.


کاربران خانگی
پس از تجربه ای موفق در زمینه تلفن همراه و خدمات مرتبط با آن، این بار ایرانسل محصولی کاملاً متفاوت را به دوستداران فناوری های نوین ارائه می دهد. سرویس جدید ایرانسل به نام وایمکس، اینترنت بی سیم را با کیفیتی مطلوب بر روی رایانه شخصی تان برای  شما فراهم می آورد. با استفاده از این سرویس، شما تنها از طریق یک مودم وایمکس و با استفاده از رایانه شخصی خود، در منزل یا محل کار به اینترنت بی سیم متصل خواهید بود. همچنین، با استفاده از مزایای منحصر به فرد این سرویس، شما قادر خواهید بود در صورت نیاز، مودم خود را با خود حمل کرده و در تمامی نقاطی که پوشش شبکه وایمکس ایرانسل وجود دارد، حتی در سایر شهرها، همچنان به اینترنت دسترسی داشته باشید.

برای داشتن تجربهای منحصر بفرد از اینترنت، کافیست 5 گام ساده را طی کنید که به شما نشان خواهد داد چگونه میتوانید یکی از کاربران وایمکس شرکت ایرانسل باشید.
کاربران تجاری
اینترنتی مطابق با استانداردهای جهانی، برای تجارت شما!

ارائه سرویس نوین وایمکس، تحولی عظیم در امر توسعه تجارت الکترونیک و ارائه خدمات مرتبط با آن به شمار می رود. این سرویس به مالکین شرکتهای بزرگ، بانکها، بیمارستانها، سازمانها، کارخانجات و تمامی کسانی که در راستای گسترش تجارت خود، به بسترهای تجارت الکترونیک نیاز دارند، امکان می دهد تا همگام با تحولات جهانی حرکت نموده و موفقیت تجارت خود را تضمین نمایند. از طریق این سرویس منحصر به فرد، شما همیشه و در هر مکانی که پوشش شبکه موجود باشد، نه تنها به اینترنت با سرعت و استانداردی مناسب دسترسی خواهید داشت بلکه می توانید از بسیاری سرویس های حرفه ای دیگر نظیر شبکه های اختصاصی مجازی، تلفن اینترنتی و... برخوردار گردید . همچنین، استفاده از سرویس وایمکس ایرانسل به شما این امکان را می دهد تا با جابجایی مودم خود، در تمامی شهرها و مناطقی که تحت پوشش شبکه وایمکس ایرانسل هستند، از این سرویس بهره مند شوید.
مزایای اشتراک وایمکس ایرانسل:

• ثبت نام آسان
• پهنای باند بین 128 کیلو بیت بر ثانیه تا 2 مگا بیت بر ثانیه بر اساس نوع درخواست کاربر
• تنوع در نحوه پرداخت هزینه ها
• امکان استفاده از چندین مودم برای یک حساب و پرداخت متمرکز
• بازپرداخت مبلغ خرید در صورت عدم رضایت کاربر
• پشتیبانی نصب و راه اندازی مودم های وایمکس
• عدم تداخل امواج و امنیت بالای شبکه
• توسعه ظرفیت تجارت الکترونیک
• عدم نیاز به کابل کشی و خطوط تلفن
• هزینه های اندک توسعه و نگهداری


شبکه مجازی اختصاصی (VPN):

یکی از برجسته ترین خدماتی که از طریق وایمکس ایرانسل ارائه می گردد، امکان ایجاد شبکه مجازی اختصاصی (VPN) می باشد. شبکه مجازی اختصاصی، کانالی امن برای نقل و انتقال داده ها ایجاد می نماید. شرکت ها وموسساتی که دارای شعب مختلف هستند و در عین حال نمی خواهند از اینترنت برای ارتباط و انتقال اطلاعات استفاده کنند، می توانند با استفاده از شبکه اختصاصی مجازی ایرانسل، بستری امن جهت تبادل داده های مهم و حساس خود فراهم آورند. بیشترین کارایی شبکه اختصاصی مجازی در موارد زیر است:
• برقراری ارتباط بین شعب و دفاتر مختلف شرکت ها و سازمان هایی که دارای پراکندگی جغرافیایی می باشند.
• برقراری ارتباط با شبکه مرکزی شرکت، برای کارمندانی که به اقتضای نوع کار، خارج از محیط سازمان مشغول به فعالیت می باشند و در عین حال نیاز به دسترسی به داده ها و اطلاعات شرکت از راه دور دارند.


تلفن اینترنتی (VoIP):

تلفن اینترنتی، فناوری نوینی است که شما را قادر می سازد از طریق بستر اینترنت، تماس های تلفنی داخلی و بین المللی برقرار نمایید. با استفاده از این سرویس، برقراری تماس های تلفنی، به ویژه تماس های بین المللی، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.
سرویس تلفن اینترنتی این امکان را برای شما فراهم می نماید که بدون نیاز به هیچ گونه دستگاه تلفن خاص، تنها با استفاده از تلفن های معمولی موجود و یا با استفاده از تلفن نرم افزاری، که بر روی رایانه شما نصب می گردد، در هر ساعت از شبانه روز تماس تلفنی برقرار نموده و با هر نقطه ای از دنیا ارتباط برقرار کنید.
سرویس تلفن اینترنتی علاوه بر برقراری تماس، مزایا و ویژگی های گوناگونی را برای شرکت ها و سازمان ها به همراه دارد که برخی از آنها عبارتند از:  کنفرانس تلفنی، ایجاد مرکز تماس، ایجاد تلفن سانترال، اختصاص شماره داخلی و غیره.

توجه داشته باشید که شما می توانید از سرویس تلفن اینترنتی خود، در سایر نقاط تحت پوشش وایمکس ایرانسل نیز استفاده کنید.


اشتراک مودم (CPE Sharing):

فناوری وایمکـس، به چندین کاربر این امکان را می دهد تا بدون کاهش سرعت، بطور همزمان از یک مودم اشترکی و از سرعت طرح تعرفه انتخابی خود استفاده کنند. تفاوت عمده وایمکس با سایر سرویس های اینترنت پر سرعت، امکان اشتراک همزمان مودم بین چندین کاربر، بدون کاهش پهنای باند هر یک از کاربران است.


روش های پرداخت هزینه اشتراک وایمکس ایرانسل:

۱. پرداخت اینترنتی
برای استفاده از سامانه پرداخت اینترنتی لازم است وارد سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care) شوید و پس از کلیک بر گزینه «پرداخت ها»، به قسمت «پرداخت صورت حساب/ پرداخت اینترنتی» مراجعه کنید.


۲. خرید کارت شارژ و بارگذاری اینترنتی
برای بارگذاری کارت شارژ لازم است وارد سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care) شوید و پس از کلیک بر گزینه «پرداخت ها»، به قسمت «شارژ مجدد» مراجعه کنید.


٣. خرید کارت شارژ و بارگذاری از طریق سیم کارت ایرانسل
برای پرداخت از این طریق، پس از خرید کارت شارژ ایرانسل، کد دستوری زیر را از خط ایرانسل خود شماره گیری نمایید:

لطفا توجه داشته باشید این سرویس تنها برای آن دسته از کاربران وایمکس قابل استفاده می‌باشد که در هنگام پر کردن فرم ثبت نام، در قسمت «تلفن همراه» شماره تلفن همراه ایرانسل خود را وارد نموده اند؛ بنابراین کاربرانی که از تلفن های همراه سایر اپراتورها استفاده می کنند و یا شماره تلفن همراه ایرانسل خود را در هنگام ثبت نام ارائه نکرده اند، امکان استفاده از این سرویس را نخواهند داشت. این افراد می‌توانند برای تعویض شماره تلفن همراه اعلامی در پرونده وایمکس خود، به قسمت خدمات مشترکین در کنترل حساب اینترنتی مراجعه نمایند و با کلیک بر گزینه تغییر اطلاعات کاربر، شماره تلفن همراه خود را تغییر دهند.

 

برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمتها با شماره های شرکت تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

تماس با ما

شعبه ولی عصر : خیابان ولیعصر ، تقاطع زردتشت ، کوچه ی پزشکپور ، پلاک 25 ، ساختمان پزشکپور ، واحد1

تلفن :  70 000 888

درباره ما

شركت آرسام اندیش با سابقه اي طولاني و درخشان در امر تعمیرات ،نگهداری و پشتیبانی سازمان ها، ادارات و شركتهاي بزرگ دولتي و خصوصي در طول ساليان گذشته در خدمت مديران موفق بوده است .

اين شركت با ارائه سيستمهاي شبکه به عنوان ابزار اساسي، قدرتمند و تاثيرگذار در كنترل هاي داخلي، گزارش گيري، نتيجه گيري و تصميم گيري در سطوح مختلف سازماني، گام بلندي در استفاده از فن آوري اطلاعات و نحوه پردازش داده ها برداشته است .

در صورت تمايل به بازديد از سيستم هاي يكپارچه سخت افزاری ، نرم افزاری و اتوماسیون اداری و دريافت اطلاعات بيشتر و حصول اطمينان لازم با بخش فروش شركت تماس حاصل فرمائيد .