درباره ما

شركت آرسام اندیش با سابقه اي طولاني و درخشان در امر تعمیرات ،نگهداری و پشتیبانی سازمان ها، ادارات و شركتهاي بزرگ دولتي و خصوصي در طول ساليان گذشته در خدمت مديران موفق بوده است . اين شركت با ارائه سيستمهاي شبکه به عنوان ابزار اساسي، قدرتمند و تاثيرگذار در كنترل هاي داخلي، گزارش گيري، نتيجه گيري و تصميم گيري در سطوح مختلف سازماني، گام بلندي در استفاده از فن آوري اطلاعات و نحوه پردازش داده ها برداشته است .

شركت آرسام اندیش در عين حال كه به ارائه مجموعه نرم افزارهاي از پيش طراحي شده پرداخته است، با شناخت كافي و علمي از نيازهاي فعلي و آتي سازمانها، با ارائه راه حلي خاص و متناسب با عملكرد و رويه هاي سخت افزاری هر مجموعه به شناسايي سيستم هاي مورد نياز آن مجموعه مي پردازد و با توجه به اولويتها و معيارها و اهداف سازمانها به طراحي و پياده سازي خاص سيستم هاي پشتیبانی، شبکه ای و مواد مصرفی  مي پردازد امري كه تحقق آن در طي سالهاي متمادي گذشته، آئينه تمام نمايي از توانائيهاي اين شركت بوده است .
شركت آرسام اندیش در زمره يكي از معدود شركتهايي مي باشد كه در زمينه هاي تعمیرات چاپگر-پشتیبانی سخت افزاری   و  نرم افزاری شبکه و پشتیبانی مواد مصرفی و اتوماسیون اداری به ارائه و پياده سازي طرحهاي نو و حرفه اي پرداخته است .
شركت آرسام اندیش با ارائه انواع سروسیهای سخت افزاری اعم از تعمیرات پرینتر – دستگاههای کپی -  جنرال سرویس پرینترهای Line    in آماده سرویس دهی به  كليه سازمانها در تمام زمينه ها اعلام  مي دارد .
فعاليت و خدمات تعريف شده براي شركت عبارتند از
•    شناخت دقيق نياز مشتريان
•    تجزيه، تحليل و طراحي با جديدترين متدلوژي ها
•    توليد نرم افزارهاي اطلاعاتي مديريت
•     طراحي و پياده سازي سيستم هاي سفارشي
•    توليد نرم افزارهاي تحت WEB
•    راه اندازي سيستم هاي نرم افزاري
•    پشتيباني سيستم هاي نرم افزاري
•    نصب و راه اندازي سخت افزار و شبكه هاي رايانه اي
•    پشتيباني و نگاه داري از سخت افزار و شبكه هاي رايانه اي

در صورت تمايل به بازديد از سيستم هاي يكپارچه سخت افزاری ، نرم افزاری و اتوماسیون اداری و دريافت اطلاعات بيشتر و حصول اطمينان لازم با بخش فروش شركت تماس حاصل فرمائيد .

تماس با ما

شعبه ولی عصر : خیابان ولیعصر ، تقاطع زردتشت ، کوچه ی پزشکپور ، پلاک 25 ، ساختمان پزشکپور ، واحد1

تلفن :  70 000 888

درباره ما

شركت آرسام اندیش با سابقه اي طولاني و درخشان در امر تعمیرات ،نگهداری و پشتیبانی سازمان ها، ادارات و شركتهاي بزرگ دولتي و خصوصي در طول ساليان گذشته در خدمت مديران موفق بوده است .

اين شركت با ارائه سيستمهاي شبکه به عنوان ابزار اساسي، قدرتمند و تاثيرگذار در كنترل هاي داخلي، گزارش گيري، نتيجه گيري و تصميم گيري در سطوح مختلف سازماني، گام بلندي در استفاده از فن آوري اطلاعات و نحوه پردازش داده ها برداشته است .

در صورت تمايل به بازديد از سيستم هاي يكپارچه سخت افزاری ، نرم افزاری و اتوماسیون اداری و دريافت اطلاعات بيشتر و حصول اطمينان لازم با بخش فروش شركت تماس حاصل فرمائيد .