مدیریت پروژه

 

امروزه مدیریت هر پروژه فنی خصوصا پروژه های وب در واقع ترکیبی از تخصص فنی و فن مدیریت است و این دو در یک فرد و یا حتی یک تیم و شرکت به راحتی جمع نمی شود .چه بسیار ایده های بکر و ممتاز که تنها به علت عدم مدیریت در اجرا با شکست مواجه شده اند و چه بسیار ایده های نه چندان بکر که به علت مدیریت خوب پروژه ، تبدیل به موفقیتی مثال زدنی شده اند . یک مدیر پروژه وب می بایست بتواند با مدیریت هنری بر واحد گرافیک ، با مدیریت ادبی - اجتماعی بر واحد تولید محتوا ، با مدیریت فنی بر واحد برنامه نویسی و بالاخره با مدیریت ترکیبی بر همکاری این واحدها با هم نظارت کند . ما با ارائه سرویس های زیر انجام این مهم را میسر و تسهیل نموده ایم .

مدیریت پروژه بر اساس آخرین استانداردهای مدیریت پروژه وب

در این سرویس ، صرف نظر از اینکه شرکت مایا مجری پروژه باشد یا نه ، این شرکت مدیریت پروژه را عهده دار شده و با تشکیل واحدهای تشکیلاتی شامل : تیم تجزیه و تحلیل ، تیم برنامه نویسی ، تیم گرافیک و تیم تولید محتوا ابتدا پروژه را امکان سنجی کرده ، زمان و نیروی انسانی و طبیعتاً هزینه لازم برای انجام آن را تخمین می زند . پس از آن اقدام به تجزیه و تحلیل بر اساس متدولوژِی RUP - Rational Unified Process به تعیین تعاریف و اهداف پروژه پرداخته ، نمودارهای هفتگانه UML - Unified Modeling Language آن را ترسیم می نماید . سپس بانک های اطلاعاتی را تعریف و سازماندهی خواهد کرد . و همزمان با برنامه نویسی پروژه بر روند تولید عناصر گرافیکی سایت و تولید محتوای سایت نظارت خواهد نمود . در انتها پس از اتمام پروژه ، فرایند پیاده سازی اولیه / آزمایشی ، تست و رفع خطا را منطبق با آخرین استانداردهای تست وب دنیا اعمال نموده ، پروژه را طی یک سیکل فنی تخصصی رسماً به اتمام خواهد رسانید . در تمامی طول پروژه مستندات آن تا سطح جزئی ترین آنها تهیه و تنظیم شده و نهایتاً با تحویل پروژه ، به مدیران سایت ارائه خواهد شد .

نظارت بر حسن اجرای پروژه های وب

در صورتیکه تنها وظیفه نظارت بر پروژه وب به شرکت مایا سپرده شود ، این شرکت مطابق با استانداردهای وب در هر مرحله از فرایند وب بر آن نظارت کرده ، گزارش جامع خود را به مدیران سایت تسلیم خواهد نمود . و در انتها بر اساس ملاک ها و معیارهایی از قبیل میزان انطباق مراحل تولید نرم افزار بر اساس متدولوژی rup ، میزان انطباق سایت حاصل با استانداردهای جهانی وب منتشره کنسرسیوم جهانی وب w3c - The World Wide Web Consortium ، سنجش میزان بهینگی نرم افزار برای نمایاندن محتوایش به موتورهای جستجو ، آمارگیری و نظرسنجی میزان جذابیت ، کارایی ، فخامت سایت و محتوای آن از دید کاربران نهایی ، سرعت لود صفحات ، کیفیت هاست استفاده شده ، کیفیت سرویس های جانبی شرکت طراح و ... ، پروژه را تایید یا رد خواهد کرد .

 

تماس با ما

شعبه ولی عصر : خیابان ولیعصر ، تقاطع زردتشت ، کوچه ی پزشکپور ، پلاک 25 ، ساختمان پزشکپور ، واحد1

تلفن :  70 000 888

درباره ما

شركت آرسام اندیش با سابقه اي طولاني و درخشان در امر تعمیرات ،نگهداری و پشتیبانی سازمان ها، ادارات و شركتهاي بزرگ دولتي و خصوصي در طول ساليان گذشته در خدمت مديران موفق بوده است .

اين شركت با ارائه سيستمهاي شبکه به عنوان ابزار اساسي، قدرتمند و تاثيرگذار در كنترل هاي داخلي، گزارش گيري، نتيجه گيري و تصميم گيري در سطوح مختلف سازماني، گام بلندي در استفاده از فن آوري اطلاعات و نحوه پردازش داده ها برداشته است .

در صورت تمايل به بازديد از سيستم هاي يكپارچه سخت افزاری ، نرم افزاری و اتوماسیون اداری و دريافت اطلاعات بيشتر و حصول اطمينان لازم با بخش فروش شركت تماس حاصل فرمائيد .