حمایت از ایده و دعوت به همکاری

امروز وضعیت وب در ایران چیزی شبیه سال های اولیه پیدایش آن در دهه 90 میلادی است . فضایی بکر ، نوپا با چالش های فراوان پیش رو و البته آماده اجرای بسیاری ایده های ناب و نوین که هر یک می توانند تبدیل به بزرگترین موفقیت های تجاری دهه آینده شوند . البته تنها آندسته از ایده های خوب شانس عملیاتی شدن را خواهند داشت که علاوه بر بکر بودن ، تجاری بود ، علمی بودن و عملی بودن ، از حمایت و سرمایه گزاری نیز بهره مند شوند . در همین راستا شرکت توسعه مجازی اقدام به ایجاد بانک ایده های وب تحت سایت خود نموده است تا مبتکران علاوه بر اینکه طرح مبتنی بر وب خود را معرفی و تبلیغ می کنند بتوانند از حمایت سرمایه گزارانی که با شرکت توسعه مجازی همکاری می کنند نیز برخوردار شوند . و اما شرح مختصری از این خدمات عبارت است از :

جذب ایده ، ثبت به نام و امتیاز ایده پرداز و درج در بانک اطلاعاتی ایده ها و معرفی آن در سایت

با توجه کامل به حق امتیاز و کپی رایت ایده که در انحصار ایده پرداز است ، وی می تواند فرم ثبت ایده را در سایت شرکت توسعه مجازی پر نموده و اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، آدرس ایمیل ، عنوان طرح ، کلیدواژه های آن (برای یافته شدن در موتورهای جستجو) و شرح مختصری از آن (که شائبه سرقت ایده را نداشته باشد) را ارسال می نمایند . این ایده بررسی گردیده و در صورت تایید مدیر فنی سایت ، در بانک اطلاعاتی ایده های برتر وب ، به نام ایده پرداز و با مشخصات تماس او ثبت گردیده و صفحه ای به شرح آن اختصاص می یابد . در صورت تمایل ایده پرداز ، متخصصین شرکت توسعه مجازی آماده ارائه مشاوره ، امکانسنجی ، تخمین هزینه های اجرا و کمک را جهت هرچه کاملتر شدن ایده خواهند داشت .

جلب حمایت های مالی ، فنی سرمایه گزاران ، شرکت های فن آوری داخلی و خارجی

همچنین در بخش جلب حمایت ها، سرمایه گزاران ، شرکت های فن آوری داخلی و خارجی می توانند فرم مشابهی را پر کرده و ارسال نمایند تا پس از تایید مدیر سایت ، به عنوان حامیان ایده های برتر در سایت درج و معرفی شوند . طبیعی است سایت هیچ نظارتی بر تماس دو طرف و کیفیت شکل گیری تعاملات ایشان نداشته و هیچ مسوولیتی نیز در قبال مشکلات احتمالی نخواهد داشت و تنها این ابتکار را برای ایجاد بستری مناسب برای آشنایی بیشتر این دو قشر نیازمند به هم تدارک دیده است .گرچه در صورت تمایل دو طرف امکان واسطه گری وجود خواهد داشت که در آنصورت تعهداتی را مطابق با قراردادی که با هر طرف منعقد می نماید ، داده و خواهد گرفت .

تماس با ما

شعبه ولی عصر : خیابان ولیعصر ، تقاطع زردتشت ، کوچه ی پزشکپور ، پلاک 25 ، ساختمان پزشکپور ، واحد1

تلفن :  70 000 888

درباره ما

شركت آرسام اندیش با سابقه اي طولاني و درخشان در امر تعمیرات ،نگهداری و پشتیبانی سازمان ها، ادارات و شركتهاي بزرگ دولتي و خصوصي در طول ساليان گذشته در خدمت مديران موفق بوده است .

اين شركت با ارائه سيستمهاي شبکه به عنوان ابزار اساسي، قدرتمند و تاثيرگذار در كنترل هاي داخلي، گزارش گيري، نتيجه گيري و تصميم گيري در سطوح مختلف سازماني، گام بلندي در استفاده از فن آوري اطلاعات و نحوه پردازش داده ها برداشته است .

در صورت تمايل به بازديد از سيستم هاي يكپارچه سخت افزاری ، نرم افزاری و اتوماسیون اداری و دريافت اطلاعات بيشتر و حصول اطمينان لازم با بخش فروش شركت تماس حاصل فرمائيد .