شرایط اخذ نمایندگی

ضمن تشکر و قدردانی از اين که تمايل به پيوستن به خانواده بزرگ آرسام اندیش را داريد،از متقاضيان عزيز خواهشمنديم به لحاظ حجم زياد درخواست جهت اخذ نمايندگی قبل از اعلام تمايل،شرايط زير را کاملاً مطالعه نموده و سپس اقدام نمائيد.

1) نمايندگی آرسام اندیش به شرکت يا فروشگاهی اعطا می شود که دارای سابقه کاری مناسب (حداقل 2 سال) در زمينه فروش تجهيزات و ملزومات ... را دارا باشد و نيز دارای حسن شهرت در منطقه مربوطه (حوزه فعاليت) نيز باشد.

2) دوره آزمايشی : اين دوره سه ماهه زمان مناسبی را به کارشناسان شرکت می دهد که يک دوره ارزيابی نسبت به متقاضی انجام دهند و نيز زمانی است برای متقاضی که بازار منطقه خود را بررسی کرده و از نحوه فروش و هم چنين تقاضای مخاطبان منطقه مطلع شود وگزارشات و سفارشات خود را به اطلاع شرکت رساند و هم چنين در طول اين مدّت تواناييهای مالی متقاضی را بررسی می نمايد.

3) سقف خريد ماهانه برای نمايندگی می بايست مبلغ حداقل 100/000/000 ريال بر روی محصولات  آي پي جي ، سوپلايي . باشد و کليه محصولات توسط نماينده می بايست،با هولوگرام شرکت و گارانتی آرسام اندیش به مصرف کننده ارائه گردد و از هر گونه فروش مواد مصرفی طرح اصلی و شارژی اکيداً خودداری گردد و در صورت گزارش و مشاهده،کليه امتيازات از آن نمايندگی سلب خواهد شد.

4) درمدّت دوره آزمايشی برای اخذ نمايندگی و بعد از آن می بايست قيمت های فروش بر اساس قيمت های مصوب ليست ماهانه شرکت (آرسام اندیش) ارائه گردد.

5) ضمانت نمايندگی : سقف اعتباری که شرکت در اين مدّت سه ماهه مشخص می کند،نماينده می بايست مبلغ سه برابر اين مبلغ را نزد شرکت ضمانت قرار دهد که نوع تضمين نيز از طرف شرکت مشخص می شود.

تبصره : شرکت آرسام اندیش از ارائه نمایندگی  به متقاضيانی که هيچگونه خريد و گردش کاری با اين شرکت نداشته اند، مغذور است.

6) سبد خريد : به اين معنی است که نماينده در طی دوره آزمايشی و بعد از آن بايد سبدی از کالاهای شرکت را تا همان سقف خريد ماهانه،خريد نمايد.بديهی است کالاها به صورت فاکتور قطعی عمل شده و فروش آن ها بر عهده نماينده می باشد.

تبصره : کالاهايی که در سبد خريد نماينده وجود دارد،شامل گارانتی قيمت می باشد که پس از بررسی به صورت نقدی و يا کالا جبران گردد.

7) تکميل و ارسال فرم نمايندگی : ابتدا متقاضی می بايست فرم درخواست نمايندگی را تکميل و ارسال نمايد و با دقّت و بيان واقعيت تکميل کرده و به همراه کپی مدارک و سوابق کاری خود برای شرکت از طريق پست سفارشی ارسال نمايد.

تبصره : تکميل و ارسال مدارک نمايندگی هيچگونه تعهّدی برای گزينش و يا انتخاب نماينده برای شرکت ايجاد نمی کند.

 

تماس با ما

شعبه ولی عصر : خیابان ولیعصر ، تقاطع زردتشت ، کوچه ی پزشکپور ، پلاک 25 ، ساختمان پزشکپور ، واحد1

تلفن :  70 000 888

درباره ما

شركت آرسام اندیش با سابقه اي طولاني و درخشان در امر تعمیرات ،نگهداری و پشتیبانی سازمان ها، ادارات و شركتهاي بزرگ دولتي و خصوصي در طول ساليان گذشته در خدمت مديران موفق بوده است .

اين شركت با ارائه سيستمهاي شبکه به عنوان ابزار اساسي، قدرتمند و تاثيرگذار در كنترل هاي داخلي، گزارش گيري، نتيجه گيري و تصميم گيري در سطوح مختلف سازماني، گام بلندي در استفاده از فن آوري اطلاعات و نحوه پردازش داده ها برداشته است .

در صورت تمايل به بازديد از سيستم هاي يكپارچه سخت افزاری ، نرم افزاری و اتوماسیون اداری و دريافت اطلاعات بيشتر و حصول اطمينان لازم با بخش فروش شركت تماس حاصل فرمائيد .